Platební podmínky

Rezervaci pobytu je možno provést elektronickou formou prostřednictvím jednoduchého rezervačního formuláře umístěného na tomto webu, či jinou formou komunikace (e-mailem, telefonicky).

Záloha je ve výši 100% z celkové částky objednaného pobytu. Záloha musí být uhrazena nejpozději 7 dnů před uskutečněním rezervace, pokud nebude záloha ve stanovené lhůtě uhrazena, rezervace zaniká. Pokud bude rezervace učiněna v době kratší než 7 dnů před nástupem, bude platba zálohy řešena individuálně.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba zrychleným bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Platba bankovním převodem

Po vytvoření rezervace Vám přijde do emailu zálohová faktura a informace potřebné k bankovnímu převodu, po připsání platby Vám zašleme za email fakturu za uhrazené ubytování či dárkový voucher.

Kontakty na platební bránu

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Kontakty na ubytování a areál
Beachpark Mlékojedy
Mlékojedská 246, Tišice
E-mail: provoz@bechparkmlekojedy.cz
Tel: 776 577 562